• FORM EĞİTİM

    Öğrenciye Özel Eğitim Modeli

    Her öğrencinin öğrenim gereksinimleri farklıdır
    F9 FULL Eğitim modeli bu ihtiyacı tespit eder.
Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım

Hakkımızda

Form Eğitim Kurumları, sektör içerisinde eğitmen, yönetici, müdür, genel müdür ve Ceo olarak 30 yıllık aktif bir deneyime sahip eğitimci ve liderlerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Edindikleri bu tecrübeyi yeni konsept ile harmanlayarak günümüz eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilecek F9 FULL Eğitim Modelini tasarlamışlardır.
  • Kişiye özel, doğru eğitim
  • Yeni nesil eğitim ve öğretim modeli
  • Bir kurs ve okuldan daha fazlası.
+0
30 Yıllık Tecrübe
DAHA FAZLA BİLGİ

FORM EĞİTİM KURUMLARI CEOSU İSMAİL AKKAŞ
7
ŞUBE
970
ÖĞRENCİ
140
ÖĞRETMEN
1800
VELİ

Form Focus Bilinç Atölyesi

Sorulara verilen yanlış cevapların %50'si, sınvalarda yapılan basit hatalardan kaynaklanır. Form Focus Bilinç Atölyesi, bu hataları en az indirmek için geliştirilmiş bir sistemdir. Odaklanma sorunu, dikkat eksikliği, kaydırma cevaplar, soruyu anlamama, hatalı ya da yavaş okuma, sınav kaygısı, motivasyon eksikliği gibi nedenlerden dolayı çocuklarımız bildikleri soruları yanlış cevaplıyorlar.

Bu Basit Hatalar Artık Sorun Değil!
Bilinç Atölyesi'nde hazırladığımız, uluslararası kabul görmüş yöntemlerle, herbir öğrenci için ayrı ayrı analiz çıkarıyor ve raporluyoruz. Her öğrenci için geliştirilmesi gereken noktaları tespit edip FORM MENTOR metodumuzla öğrencilerimizi takip ediyoruz. Bilinç Atölyesi hakkında eğitim uzmanlarımız tarafından hazırlanmış yazılarımızı okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da burayı tıklayarak eğitim danışmanlarımızın sizleri bilgilendirmesi için not bırakabilirsiniz.