Eğitim Modeli

Mentor FORM

Uzman Kadro, Verimli Eğitim.

Mentor FORM her öğretmenimizin, öğrencinin, danışmanlık, koordinasyon ve akademik olduğu kadar psikolojik gelişmişlik süreciyle de ilgilendiği bir modeldir. Öğretmen kadromuz alanında uzman, çeşitli yeterlilik sınavlarını geçmiş, periyodik olarak da hizmet içi eğitimlerimizle devamlı kendini güncelleyen eğiticimlerden oluşur.

 

Her öğretmen kendi uzmanlık alanı ve tecrübesiyle öğrencilerimizi takip eder. Derse katılım durumlarından ders içi etkinliğine, seviye tespit ve konu tarama testlerinden genel deneme sınav sonuçlarına kadar tutulan notlar ve görüşleri Dinamik FORM ekibinde yer alan uzman psikolojik danışmanlarımızla paylaşır.

 

Uzman danışmanlarımız FORM FOCUS Bilinç Atölyesinden aldığı raporlarla birlikte Mentor öğretmenlerimizden gelen verileri harmanlayarak öğrencilerimiz için yol hariitası çizer. Gerekli gördüğünde ise ek çalışma programları çıkarır, konu çalışma yoğunluklarını günceller. Mentor FORM tüm eğitim kadromuzun ortak çalıştığı bir mentorluk modelidir. Bu modelde F9 FULL Eğitim Modelinin tüm basamaklarından alınan raporlar değerlendirilir ve öğrencilerimizin için en iyi çalışma programı çıkartılır.

 

Çalışmalar sonucunda elde edilen veriler ve görüşler, tekrar öğretmenlerimiz ve velilerimizle paylaşılır. Böylece öğrencimizin güncel durumu hakkında tüm paydaşlarımıza bilgi verilmiş olur.

 

Sizler de eğitim modelimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
İletişim için;

 


Özel okul ve kurslarda RE-FORM başlıyor! FORM Eğitim Kurumları, bir özel okuldan ve kursdan daha fazlası.