FRANCHISING

FRANCHISING

NEDEN FORM EĞİTİM KURUMLARI FRANCHISE'NI ALMALIYIM?

 

 

Form Eğitim Kurumları, sektör içerisinde eğitmen, yönetici, müdür, genel müdür ve Ceo olarak 30 yıllık aktif bir deneyime sahip eğitimci ve liderlerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Edindikleri bu tecrübeyi yeni konsept ile harmanlayarak günümüz eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilecek F9 FULL Eğitim Modelini tasarlamışlardır.

Eski sistemlerin ihtiyaca tam olarak cevap vermediğini düşünen uzman kadromuz, “Artık yeni şeyler söylemek lazım” prensibiyle, öğrenci ve velilerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, uluslararası kabul görmüş içerik, uygulamalar, müfredat, analiz ve raporlama yöntemlerini harmanlayarak F9 FULL Eğitim Modelini hayata geçirmişlerdir.

FORM Eğitim Kurumları olarak, tüm yatırımcılarımıza, öğretmen eğitiminden sistem eğitimine kadar, merkezi olarak destek olmaktayız. Sizler de çığır açan ve devamlı büyüyen Eğitimde Re-FORM hareketine katılmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim formunu doldurabilir ya da direk yetkili ile görüşmek için bizleri arayabilirsiniz. Eğitim modelimiz hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal dosyalarımızı inceleyebilirsiniz