Eğitim Modeli

Akademik FORM

Her Öğrencinin Öğrenme Şekli ve İhtiyacı Farklıdır.

Her öğrencinin öğrenme şekli ve ihttiyacı tıpkı parmak izlerimiz gibi benzersiz ve kendine özgüdür. Bu bilinçle hareket eden uzman kadromuz, ailemize katılan her öğrenciyi önce "Bilinç Atölyesinde" teste tabi tutar. Bu testin sonucuna göre "Akademik FORM Eğitim Modeli" ile öğrenciye özgü içerik oluşturulur.

 

Akademik FORM eğitim modelimizde tüm öğrencilerimizin yaş ve seviyesine uygun programlar uygulanır. Bu eğitim sırasında öğrencilerimizden periyodik aralıklarla geri bildirimler alırız. Akademik olarak uyguladığımız seviye tespit, konu tarama testlerinin yanı sıra "FORM FOCUS Bilinç Atölyesinde" yaptığımız görsel, işitsel hafıza, hızlı okuma, sayısal, sözel becerileri ve okudğunu anlama gibi becerilerini ölçtüğümüz programlar uygulanır.

 

Akademik FORM Eğitim modelimizde geri bildirimlere çok önem veriyoruz. Öğrencinin geliştrilmesi gereken yönleri, öğrenmede zorlandığı alanlar ve bunun nedenleri, öğrencinin bulunduğu seviye, eksik konuları gibi eğitim hayatında çok önemli olan başlıklar ancak "geri bildirimlerle" ölçülebilir.

 

Bu geri bildirimleri değerlendiren "MENTOR FORM" uzmanlarımız, F9 FULL Eğitim Modelinin diğer 8 basamağını da "Akademik FORM" ile birlikte uygulayarak, öğrencilerimize sağlam temeller oluştururlar. Bu geri bildirimler sonucunda elde ettiğimiz gelişimleri velilerimizle de paylaşılırız. Böylece her ebeveyn çocuklarının durumu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olur.

 

Sizler de eğitim modelimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
İletişim için;

 


Özel okul ve kurslarda RE-FORM başlıyor! FORM Eğitim Kurumları, bir özel okuldan ve kursdan daha fazlası.