Eğitim Modeli

Class FORM

Doğru Hedefler, Doğru Meslek Seçimleri

CLASS Form’da mesleki yönelim seminerleri düzenleriz. Alanlarında idol olmuş meslek uzmanlarının söyleşileriyle öğrencilerimiz, ilgi duydukları alanlarda bilgi sahibi olurlar. Öğrencilerimizin vizyonlarına değer katan bu söyleşilerde, kariyer yolculuklarında neler yaşanıyor? Hangi meslek kimlere hitap ediyor? Seçeceğin mesleğin gerçek hayatta uygulamaları nasıl? gibi soruların cevaplarını bulurlar. Aynı zamanda kültür geizleriyle de desteklenen Class FORM'a katılan öğrencilerimiz, yeteneğine göre meslek seçiminde, geleceğin insanı olma yolunda doğru ve emin adımlar atarlar.

 

Standart eğitim sisteminde yetişen öğrencilerin hedefleri genellikle mesleklerdir. CLASS FORM modelinde öğrencilerimizin hedefi birer meslek sahibi olmak değildir. Gerek seminerlere katılan konuşmacılarımızın gerekse kültürel gezilerimizde uzmanlarımızın paylaşımlarıyla vizyonlarına değer katan öğrencilerimiz birer;

"Geleneksel mimariyle modern mimariyi harmanlama" hedefi olan mimar adayları,
"Çaresi olmayan hastalıklara ilaç ve yöntem bulma" hedefi olan doktor adayları,
"Türk eğitim sistemine uygun yeni modeller geliştirme" hedefi olan öğretmen adayları olurlar.

 

Bu örnekleri çoğaltmak elbette mümkün. Amacımız öğrencilerimizin F9 FULL Eğitim Modelimizle birlikte hedeflerini, kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve hedefleri doğrultusunda, doğru ve uygun meslek seçimlerini gerçekleştirmek.

 

Belli aralıklarla gerçekleşen CLASS FORM seminerleri ve kültürel gezilerinden sonra edindikleri bilgileri ve tecrübeleri, FORM CAFE'de arkaşlarıyla ve öğretmenleriyle tartışır, paylaşırlar.

 

Sizler de eğitim modelimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
İletişim için;

 


Özel okul ve kurslarda RE-FORM başlıyor! FORM Eğitim Kurumları, bir özel okuldan ve kursdan daha fazlası.